• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Учениця 8-го класу Буднік Ірина не тільки на високому рівні засвоює програмовий матеріал з усіх навчальних предметів, а й займається улюбленою справою у літературній студії "Майстерня слова" районного БДЮТ, якою керує учитель української мови і літератури Арендар Н.М.

Поезії талановитої школярки друкуються на шпальтах Всеукраїнської газети для дітей та дорослих "Журавлик". Зокрема у номерах №12 за 2013 рік, №1-3 за 2015 рік.

У березні 2015 року вона стала лауреатом Х Регіонального конкурсу учнівської творчості "Славні нащадки Тараса" і її вірші ввійшли до збірки "Стежка до Тараса", випущеної НДІ імені Миколи Гоголя.


Ще з початкової школи учениця 10 класу Кудра Ірина полюбила поезію, а перейшовши до навчання у Височанську ЗОШ під керівництвом учителя Масюк Г.В. почала пробувати творити вірші. І тепер вони друкуються на шпальтах районної преси і ви також можете їх оцінити.

Випускниця Височанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вімінник навчання Кудра Ірина Анатоліївна у цьому навчальному році стала дипломантом І ступеня обласного туру Всеукраїнських олімпіад з правознавства. До досягнення мети йшла поступово та цілеспрямовано. Мала такі результати в олімпіадах та конкурсах:


Предмет

Місце в районному

етапі

Місце в обласному

етапі

2012-13 навч.рік

Історія

1

8 (диплом ІІІ ст.)

Англійська мова

2

2013-14 навч.рік

Історія

1

9 (диплом ІІІ ст.)

Англійська мова

2

Правознавство

1

10 (диплом ІІІ ст.)

2014-15 навч.рік

Історія

3

Англійська мова

2

2015-16 навч.рік

Історія

2

Англійська мова

3

Правознавство

1

1 (диплом І ст.)

Була лауреатом районних етапів конкурсу-захисту МАН робіт з історії на тему «Трипільці –пращури слов’ян» (2012-13 навчальний рік), на тему «Весільна обрядовість села Високого» (2013-14 навчальний рік).

Кiлькiсть переглядiв: 276

Коментарi